Michał tel. 518-167-941         pewnaposadzka@hotmail.com       
  Fach w profesjonalnych rękach

Usługi Budowlane

Firma ADVERNET to 18 lat doświadczenia w budownictwie, od 7 lat działamy na terenie Polski, głównie w województwie Zachodniopomorskim. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie prac przy budynkach jednorodzinnych jak i wielorodzinnych oraz inwestycje developerskie, obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej, wszelkiego typu biura i magazyny, lokale mieszkalne i handlowe, wykonujemy posadzki anhydrytowe, samopoziomujące i inne. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie.

Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych pracowników, obecnie jest nas 16 osób. Zapewniamy fachową pomoc oraz doradztwo, jak i najwyższą jakość wykonanych usług. Wykonujemy kosztorysy ofertowe dzięki czemu jesteśmy w stanie określić koszt wykonania inwestycji przed jej rozpoczęciem.


Wybierając naszą firmę klient wybiera spokój, komfort oraz przyjemność prowadzenia swojej inwestycji. Gwarantujemy terminowość oraz najwyższą jakość wykonanych prac. 

Dane teleadresowe

  • 73-210 Recz, Słowackiego 3,
    woj. zachodniopomorskie
  • Michał 518-167-941
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • http://posadzkaanhydrytowa.pl/

Oferteo.pl - Profesjonalny sprzedawca

Formularz kontaktowy