Michał tel. 518-167-941         pewnaposadzka@hotmail.com       
  Fach w profesjonalnych rękach

Ogrzewania Płaszczyznowe

Wychodząc na przeciw wymaganiom jakie stawia nowoczesne budownictwo firma nasza proponuje montaz ogrzewań płaszczyznowych na najwyższym poziomie. przez szereg lat wykonywania systemów grzewczych w Holandii zdobyliśmy niezbędną wiedzę teoretyczna jak i praktyczną z zakresu projektowania i wykonania ogrzewań płaszczyznowych.

Na rynku polskim przewaga sa systemy wykonane niechlujnie, bez wiedzy teoretycznej oraz bez zwracania uwagi na póżniejsze koszta eksploatacji ogrzewania.

Wiekszość firm nie posiada wiedzy z zakresu projektowania wysokowydajnych ienergooszczędnych instalacji.

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do rozmowy z nami w celu dobrania idealnego systemu ogrzewania dla Państwa przyszłego domu.

WYLEWKA JEST UZUPEŁNIENIEM SYSTEMU GRZEWCZEGO I TO ON DECYDUJE O WYSOKOŚCI RACHUNKÓW A NIE RODZAJ WYLEWKI .

W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU ŻRÓDŁA CIEPŁA NALEŻY STOSOWAĆ W SYSTEMACH MOKRYCH WYLEWKI BEZWŁADNE - ANHYDRYTOWE LUB AKUMULACYJNE -CEMENTOWE.

Pracujemy na materiałach sprawdzonych producentów rynku europejskiego , udzielamy gwarancji na nasze prace . Zapewniamy sprawna i kompleksową obsługę zagadnień instalacyjnych .

TAK MONTUJEMY NASZ SYSTEM

Dane teleadresowe

  • 73-210 Recz, Słowackiego 3,
    woj. zachodniopomorskie
  • Michał 518-167-941
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • http://posadzkaanhydrytowa.pl/

Oferteo.pl - Profesjonalny sprzedawca

Formularz kontaktowy